RDMK – Освалдо – текст/lyrics

Не съм Освалдо Риос, със самосвала рия,

И търся да открия по дъното магия,

Мария-Хуанита събуди в мен бандита

Душата ми не пита понеже е напита

Трета маргарита, и близо до фалита

Тя ми е навита сърцето и залита

Моята Касандра, балкона и е мандра

Начервена и прочие, а аз съм арестанта

За тебе бих се бил, за тебе бих и пил

За тебе бих откраднал и за тебе бих дарил

За тебе бих се бил, за тебе бих и пил,

За тебе бих откраднал и за тебе бих дарил.

От Рио Де Жанейро до Венецуала,

От толкова текила няма светлина в тунела

Може да съм Хулио, ако не ти е дърт,

Или пък Енрике, ако искаш да е твърд,

Във мойта хасиенда, ще бъда домакин – да!

Искам само ти да бъдеш мойта Розалинда!

Какво не ти харесва – усещам твойта аура!

Нека да играем на робинята Изаура!

За тебе бих се бил, за тебе бих и пил,

За тебе бих откраднал и за тебе бих дарил,

За тебе бих се бил, за тебе бих и пил,

За тебе бих откраднал и за тебе бих дарил.

Теленовела, Бразилия – Фавела,

Оплете ме в косите си, оплете ме в дантела,

На поетесата пиша и поема,

Тя на колене а аз изправен пред дилема.

Каква поредна драма, за малко да се хвана

Че ти не си оная дето гледах в телеграма.

Диего Марадона, играя за победа,

Докато аз я гледах, видях, че тя ме гледа.

За тебе бих се бил, за тебе бих и пил,

За тебе бих откраднал и за тебе бих дарил.

Comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *